Lokal na ulicy Dzielnej 64

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 215 500 PLN , Pow. 65 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
65 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Dzielna
Numer oferty:
195087
Cena za m2:
18 700 PLN
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal który jest odzwierciedleniem pasji, elegancji i pomysłu na biznes. Przez ostatnie lata to miejsce, tworzyło topowy punkt na mapie stolicy. Cukiernia i lodziarnia, w której czas spędzali najbardziej wybredni klienci. 
Możliwość zakupu lokalu  z biznesem wraz ze sprzętem. 

Lokalizacja:
Dzielna 64- to niesamowite miejsce, bardzo blisko centrum miasta i okolicy, która cały czas się rozwija i zawsze tętni życiem - aktualnie kończy się budowa kolejnego Osiedla mieszkaniowego a w planach jest już kolejna inwestycja więc liczba potencjalnych klientów stale rośnie. W okolicy brak konkurencji. Sam lokal usytuowany jest w najlepszej lokalizacji w okolicy.

Opis lokalu:
Ten przestronny lokal o powierzchni 65m2 został idealnie przystosowany pod prowadzenie cukierni i lodziarni. Nadaje się też na kawiarnię i lekką gastronomię. Oferta jest o tyle ciekawa że lokal jest już w pełni wyposażony, ma wszystkie niezbędne odbiory, a sam sprzęt, meble i urządzenia są zgodne z najwyższymi standardami. Tworząc ten lokal wszystko było z najwyższej półki. Bar zrobiony na zamówienie z corianu, wszystkie witryny, lodówki, bary, maszyny to topowy włoski sprzęt kupiony bezpośrednio od producenta.


Sprzęt dodatkowo płatny 243 900 tys zł netto.

W cenę zakupu wchodzi cały sprzęt, bary, lodówki, witryny na lody i ciastka, wentylacja i klimatyzacja. Dodatkowo płatne maszyny do robienia lodów oddzielnie wycenione.

Nie musisz już martwić się o żadne koszty uruchomienia biznesu ani czas który jest potrzebny do jego uruchomienia, bo wszystko jest już gotowe do działania.


Nowy właściciel dostaje tak naprawdę gotowiec - Lodziarnie premium w topowej lokalizacji która nie wymaga dodatkowych inwestycji wraz z całą linią produkcyjną.


W tym miejscu działająca już marka cieszy się dużym zainteresowaniem w okolicy. Do tego lokal znajduje się przy basenie oraz szkole podstawowej, a wokół znajdują się piękne parki. To idealne miejsce dla nowego właściciela, który chce zacząć swoją przygodę z prowadzeniem biznesu w wyjątkowym otoczeniu.


Lokal posiada także dużą możliwość skalowania biznesu - można produkować w nim Lody i wyroby cukiernicze a następnie dostarczać je do wielu punktów zewnętrznych (spokojnie 4-5 punktów prężnie działających). Daje to mnóstwo perspektyw na rozwój biznesu i zwiększenie zysków.


Cena za lokal to 1,215,500 mln zł netto, wystawiana F-vat.  

Dodatkowo możliwość dokupienia sprzętu w cenie  235 772zł netto.
W cenę wchodzi: profesjonalna linia produkcyjna pod lodziarnię, bar, witryny lodowe, cukiernicze, lodówki, zamrażarki, gotowa wentylacja, elektryka, hydraulika, podłogi, ściany.

Istnieje możliwość odkupienia całego biznesu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


Zapraszam na prezentacje
Nieprawidłowy adres E-mail