Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
154 PLN

Rozmawiamy i obsługujemy w kilku językach:
WE SPEAK ENGLISH/ WIR SPRECHEN DEUTSCH / NOSOTROS HABLAMOS ESPANOL/ мы говорим по-русски

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, które zlokalizowane jest w kamienicy na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wyposażone w klimatyzację pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę w upalne dni. Nieruchomość może posłużyć również jako gabinet lekarski czy kancelaria.

Rozkład:
Salon
Kuchnia
Hol 
Pokój I
Pokój II
Łazienka 

Parkowanie;
Istnieje możliwość parkowania na najbliższych uliczkach.

Wykończenie:
W łazience, kuchni i holu położone zostały płytki. Mieszkanie posiada klimatyzację. Duże okna sprawiają, że nieruchomość jest bardzo dobrze oświetlona przez większą część dnia, co pomaga lepiej skupić się na pracy i wykonywaniu różnych obowiązków.

Bezpieczeństwo:
Budynek jest monitorowany. Dodatkowo dla bezpieczeństwa zainstalowany został alarm i domofon.

Otoczenie:
W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcze , lokale gastronomiczne, przychodnie lekarskie i apteki, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, szkoła średnia, wysoko renomowane uczelnie. Na miejscu można znaleźć też punkty usługowe: fryzjer, kosmetyczka, pralnia, banki i placówki pocztowe, klub fitness.

Lokalizacja:
W niedużej odległości od osiedla znajdują się przystanki autobusowe (linie: 111, 116, 128, 175,180, 222, 503, E-2, 178, 518, N14, N44, N64), tramwajowe (linie: 7, 9, 22, 24, 25), metro ( linia M2).

Warunki najmu:
Kaucja wynosi 10 000 złotych.
Mieszkanie jest dostępne od zaraz.
Minimalny okres najmu wynosi 1 rok. 

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Sklep, Fitnes, Przedszkole, Żłobek, Kościół, Szkoła, Plac zabaw, Restauracja, Uczelnia, Bar, Apteka
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj
Wiktoria Jagodzińska

Wiktoria Jagodzińska

Real Estate Advisor

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ateria Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ateria Sp. z o.o. z siedzibą przy Komisji Edukacji Narodowej, 02-797 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@ateria.org… czytaj więcej

 

Wyjątkowe oferty i pomoc przy zakupie w jednym miejscu