Warszawa, Białołęka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
9 655,17 PLN
Piętro
3

Rozmawiamy i obsługujemy w kilku językach:
WE SPEAK ENGLISH/ WIR SPRECHEN DEUTSCH / NOSOTROS HABLAMOS ESPANOL/ мы говорим по-русски


Mamy przyjemność zaprezentować 2 poziomowe mieszkanie znajdujące się na 3 i 4 (ostatnim) piętrze budynku, który zlokalizowany jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Część dolna mieszkania jest częścią z dużą ilością otwartej przestrzeni. Mieszkanie jest klimatyzowane 4 jednostkami klimatyzacyjnymi.

Rozkład:

I piętro
Hol
Salon
Kuchnia
Jadalnia
Łazienka
Balkon

II piętro
Sypialnia I
Sypialnia II
Sypialnia III
Sypialnia IV
Łazienka 

Parkowanie;
Na osiedlu zlokalizowane są miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców. Istnieje też możliwość dokupienia zamykanego garażu.

Wykończenie:
Podłoga w większej powierzchni mieszkania została wykończona parkietem. W łazienkach i kuchni położone zostały płytki. W mieszkaniu zamontowane zostały jednolite drzwi, które idealnie pasują do poręczy na schodach. Mieszkanie posiada klimatyzację na obu poziomach. Duże okna sprawiają, że mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone przez większą część dnia. 

Bezpieczeństwo:
Całe osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Przy wejściu na osiedle zlokalizowana jest budka  ochroniarska. W mieszkaniu zostały zainstalowane czujniki czadu.

Otoczenie:
Na osiedlu znajduje się tylko pięć trzypiętrowych budynków. Usytuowane są na dużym terenie, pełnym zieleni, wysokich drzew, alejek z ławkami i wygodnych uliczek wewnętrznych, dużym placem zabaw z nowoczesnym wyposażeniem, wewnętrznymi patio. Na terenie są też duże parkingi z ogólnodostępnymi, bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców i gości. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcze , lokale gastronomiczne, przychodnie lekarskie i apteki, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum, hale sportowe. Na miejscu można znaleźć też punkty usługowe: kosmetyka, fryzjer, szewc, pralnia, banki i placówki pocztowe.

Lokalizacja:
W niedużej odległości od osiedla znajdują się przystnaki autobusowe (linie: 126, 186, 211, 333, 509) oraz tramwajowe (linie: 2, 17, 72). W ciągu kilku minut komunikacją miejską można dojechać na basen, do kina, na lokalny bazarek warzywny do centrum handlowego lub Galerii Północnej. 20 minut zajmuje dojechanie do stacji metra Dworzec Wileński. 
 


  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Fitnes, Bar, Las, Park, Rzeka, Kościół, Szpital, Apteka, Sklep, Restauracja, Plac zabaw
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Natalia Doleszczak

Natalia Doleszczak

Real Estate Advisor

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ateria Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ateria Sp. z o.o. z siedzibą przy Komisji Edukacji Narodowej, 02-797 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@ateria.org… czytaj więcej

 

Wyjątkowe oferty i pomoc przy zakupie w jednym miejscu