Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 300 000 PLN
Powierzchnia
220 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu  przestronny w pełni wyposażony segment. Nieruchomość usytuowana na prestiżowym osiedlu Konstancja. Połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych , zamknięte osiedle monitorowane za pomocą systemu kamer i podczerwieni, a wjazdu na teren osiedla przez całą dobę pilnuje ochrona, która spełnia również formę recepcji.
Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Apartament wykończony w  najwyższej jakości materiały . Widne i słoneczne pomieszczenia, parkiety z litego dębu, szafki i szafy robione pod wymiar to jedne z nielicznych atutów nieruchomości.
 
 Lokalizacja: 

Nieruchomość położona w pobliżu szkoły Amerykańskiej. Nieopodal znajduje się Centrum Handlowe Stara Papiernia. Kolejnym atutem jest świetnie rozwinięta komunikacja miejska oraz bliski dojazd do trasy S2. Dodatkowym walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz Ogród Botaniczny w Powsinie, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.


Rozkład pomieszczeń:

Parter:

Salon
Jadalnia
Kuchnia
Toaleta
Hall

I Piętro:

Sypialnia połączona z garderobą i łazienką
2 pokoje dziecięce
Gabinet
Łazienka z jacuzzi 
Duża garderoba,

II Piętro:

Użytkowe poddasze o powierzchni 36m2 zaaranżowane na gabinet


Parkowanie:

Garaż mieszący jedno auto. Przed domem prywatne miejsca parkingowe na trzy samochody.


Zapraszam na prezentacje

Natalia Doleszczak

Natalia Doleszczak

Real Estate Advisor

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ateria Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ateria Sp. z o.o. z siedzibą przy Komisji Edukacji Narodowej, 02-797 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@ateria.org… czytaj więcej

 

Wyjątkowe oferty i pomoc przy zakupie w jednym miejscu